INTERIA.PL BLOG.INTERIA.PL POCZTA RANDKI CZATERIA INTERIA.PL ZGŁOŚ PROBLEM
ZNAJOMI   »   BLOG

Nawigacja

Serwisy skojarzone

Górne menu

W dniu 12.10.2015 platforma Znajomi zostanie zamknięta. Czytaj więcej >>

Pomoc

Co to jest Blog?
Blog to internetowy dziennik.

Blog jest prywatną stroną www, poświęconą wybranemu przez autora (autorów) tematowi. Przypomina pamiętnik z wpisami uporządkowanymi w kolejności od najnowszych po najstarsze.

Zapiski mogą przybierać różną formę, czasem pojawiają się w postaci tekstowej (jako opinie, luźne refleksje, eseje, opowiadania, wiersze, depesze, porady, przepisy, odcinki powieści, itp.), kiedy indziej - w postaci graficznej, jako komiksy, galerie zdjęć, szkiców czy ilustracji. Zdarza się też, że blog odnosi się do konkretnych miejsc w Sieci WWW i  zawiera ich opisy lub linki.

To, co znajdzie się na blogu zależy wyłącznie od preferencji i fantazji jego autora. Szukając pomysłu na bloga możesz zainspirować się pracami innych (zobacz katalog blogów). Możesz też wymyślić coś zupełnie wyjątkowego i zapoczątkować nową modę w blogach.

Zdarza się, że autorzy blogów sympatyzują ze sobą i wymieniają się opiniami tworząc grupy tematyczno-towarzyskie (tzw. blogi grupowe).  Są to miejsca prezentacji zarówno luźnych, prywatnych refleksji, jak i poważnych informacji fachowych (naukowych lub biznesowych).

(INTERIA.PL)

INTERIA.PL jako podmiot świadczący usługę hostingu wizytówek Użytkowników, blogów, galerii nie ponosi odpowiedzialności
za ich zawartość. Aby zgłosić naruszenie prawa napisz do serwisu Blog
 Napisz do serwisu Blog » serwisy INTERIA.PL »